17 ربیع‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۲۲:۲۸:۱۹
کد مطلب:  920313
معاون آموزش ابتدایی استان مرکزی خبر داد:
مانور حضور به صورت هماهنگ در مدارس سراسر این استان برگزار شد

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان مرکزی از برگزاری مانور هماهنگ حضور در مدرسه در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، 《علی محمد غلامی》 با اعلام این خبر افزود: روز دوشنبه بیست و پنج شهریورماه 1398 مراسم «مانور حضور رأس ساعت  9  صبح با حضور آموزگاران وعوامل اجرایی در تمامی مدارس ابتدایی استان مرکزی برگزار شد.

وی اظهار داشت : هدف از برنامه مانور حضور آمادگی مدارس برای استقبال و پذیرش هرچه بهتر از نوآموزان و دانش آموزان، بررسی  و تنظیم  ابلاغ  همکاران، برنامه  سالانه، برنامه  تدبیر، کلاس بندی و... می باشد تا بدینوسیله شاهد آغاز مهری پر شور و با نشاط  باشیم .

غلامی ادامه داد: تربیت نسلی کوشا و فهیم و آماده  برای حضور در جامعه از اهداف مهم آموزش وپرورش است  و ما باید به عنوان مسئول بتوانیم با مهیا ساختن  شرایط و محیط  مدارس زمینه شکوفایی استعدادها و توانایی ها دانش آموزان مان را فراهم کنیم و می توان از  مانور حضور  به عنوان یکی از مهم ترین برنامه ها و اقدامات در این راستا نام برد.

گفتنی است در این برنانه معاون آموزش ابتدایی  آموزش و پرورش استان مرکزی به همراه عارف رئیس اداره دوره دوم از مدارس «حاج کاظمی 1و2 –دبستان رشد –دبستان روشنگر -دبستان ادیب و حاج  گازرانی شهر اراک بازدید کردند و توصیه های  لازم  و کاربردی  را جهت بازگشایی عنوان نمودند. 

به اشتراک بگذارید :