13 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ ۰۹:۲۳:۵۹
کد مطلب:  921086
جلسه تبیین برنامه های هیئت ورزش دانش آموزی استان برگزار شد

جلسه هم اندیشی در رابطه با برنامه های هیئت ورزش دانش آموزی در محل دفتر معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار گردید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان،در این جلسه عبد الرضا حسینی رئیس هئیت ورزش دانش آموزی استان ضمن ارائه گزارش عملکرد هیئت ورزش دانش آموزی در سال تحصیلی گذشته،به تشریح برنامه های سال  تحصیلی جاری پرداختند.

 

 در ادامه ذبیح اله تاراسی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بیان کردند : تربیت بدنی و ورزش همواره نقش کلیدی درشناخت استعدادهای ورزشی و پرورش دانش آموزان را عهده دار بوده است.

تاراسی ادامه داد:بدون شک افتخار آفرینان عرصه های المپیک و جهانی همان دانش آموزان قهرمان مسابقات آموزشگاهی چند سال پیش می باشند که این مهم مرهون تلاش مربیان و معلمان تربیت بدنی بی ادعایی است که در عین گمنامی، نام آوران عرصه ورزش کشور را تربیت نموده اند.

 وی ضمن اشاره بر این که در سال تحصیلی جدید با توان مضاعف برنامه ها و مسابقات پیگیری و اجرا می شود، افزود: ارتقای سطح کمی و کیفی برگزاری مسابقات و جشنواره های فرهنگی ورزشی دانش آموزان نه تنها میتواند مایه افتخار جامعه ورزش آموزش و پرورش استان و برنامه ریزان آن حوزه باشد، بلکه محیطی مناسب برای رشد ابعاد مختلف اجتماعی،جسمانی، اخلاقی و ... دانش آموزان است تا حاصل این تلاش ها، رشد پایدار ورزش استان و توسعه همه جانبه آن را به دنبال داشته باشد.

به اشتراک بگذارید :