19 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ ۲۳:۲۰:۵۴
کد مطلب:  921536
معاون پشتیبانی آموزش و پرورش رودخانه عنوان کرد:
زمینه های لازم برای بازگشایی مطلوب مدارس در فراهم شده است.

معاون پشتیبانی , وتوسعه مدیریت آموزش و پرورش رودخانه گفت: زمینه های لازم برای بازگشایی مطلوب مدارس در استان فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه رودخانه، عبدالواحد احمدی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه بخش رودخانه در جمع نمازگزاران با تسلیت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران وفادارش، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک بهار تعلیم و تربیت، اظهار کرد: اگر دیروز رزمندگان ما به جنگ دیو استعمار و سلطه رفتند، امروز نیز آموزش و پرورش  به جنگ دیو جهل می روند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه ها و فعالیت های دستگاه تعلیم و تربیت منطقه رودخانه در قالب پروژه مهر، گفت: امسال حدود 3413 دانش آموز در بیش از 80مدرسه و200 کلاس در منطقه مشغول به تحصیل می شوند.

احمدی با بیان این که امسال خوشبختانه به لحاظ تأمین نیروی انسانی در مدارس کمبود معلم  وجود ندارد، افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته در قالب پروژه مهر، بیش از370 نفر معلم نیز در مدارس رودخانه، کار تعلیم وتربیت دانش آموزان را برعهده دارند.

این مقام مسئول با اشاره به بهره برداری از هنرستان 6کلاسه دخترانه در مهرماه و همزمان با آغاز سال تحصیلی (99-98)گفت: با کمک خیرین نیز یک دبستان دو کلاسه که درهفته دولت با حضور نماینده مردم حوزه شرق و فرماندار شهرستان رودان کلنگ آن به زمین زده شد در ایام دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید. 

معاون پشتیبانی در بخش پایانی سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از خیرین نیک اندیش و مجمع خیرین رودخانه،اعضای شورای آموزش و پرورش رودخانه و اعضای شورای اداری ،آموزش و پرورش را متعلق به تمام اقشار مختلف جامعه دانست و تأکید کرد: همه بخش ها باید به کمک دستگاه تعلیم و تربیت بیایند تا مهر باشکوهی را در آغاز سال تحصیلی جدید شاهد باشیم.

به اشتراک بگذارید :