19 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۲:۰۹:۳۷
کد مطلب:  921904
در راستای پروژه مهر و بازگشایی مدارس منطقه جناح :
اول مهر ؛ مدارس آماده حضور پرنشاط بیش از 9هزار دانش آموز

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه پس از اقامه نماز جمعه شهر جناح در راستای پروژه مهر و بازگشایی مدارس برای نمازگزاران ایراد سخن کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه جناح ؛

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه پس از اقامه نماز جمعه شهر جناح ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و شروع سال تحصیلی ، اظهار داشت :

شروع سال تحصیلی و به صدا در آمدن زنگ آغازین مدارس در روز دوشنبه اول مهر ماه در کلیه مدارس انجام خواهد شد و روز قبل آن یعنی 31 شهریورماه جشن غنچه ها و شکوفه ها برای دانش آموزان پیش دبستانی و کلاس اول ابتدایی ها برگزار می شود .

عبدالله عالیان با بیان اینکه تمهیدات مناسبی در قالب پروژه مهر برای بازگشایی مناسب مدارس در سطح منطقه صورت گرفته است ، اضافه کرد :

کلیه مدارس منطقه در مقاطع مختلف تحصیلی و نیز نیروهای اداری و آموزشی آموزشگاه ها آماده حضور پرنشاط بیش از 9هزار دانش آموز می باشند .

وی ضمن تبریک به دانش آموزانی که در در کنکور سراسری موفق شده اند آنها را سرمایه های با ارزش منطقه و کشور دانست و ابراز امیدواری کرد با برنامه های مشاوره ای که در سال پیش رو داریم موفقیت دیگردانش آموزان در این عرصه را بیش از پیش شاهد باشیم .

رئیس اداره آموزش و پرورش جناح از پشتیبانی و حمایت های شوراهای اسلامی ، شهردار و دهیاران منطقه ، خیرین و انجمن های خیریه که در سال گذشته نهایت همکاری را با آموزش و پرورش داشته اند تقدیر و تشکر کرد .

عبدالله عالیان در ادامه از خانواده ها خواست از همین ابتدای شروع سال تحصیلی با مدرسه ارتباط مستمری برقرار نمایند و محیط خانه را نیز به گونه ای مدیریت کنند تا دانش آموزان در کمال آرامش به تکالیف و دروس خود بپردازند .

 

به اشتراک بگذارید :