23 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۴:۰۳:۳۲
کد مطلب:  922028
مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور :
دانش‌آموزان نخبه و تلاش‌گر الگویی برای سایر دانش‌آموزان جامعه هستند

مراسم تجلیل از رتبه آوران برتر کنکور سالتحصیلی 98-97 با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان در محل سالن شهید تجلی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ، ابراهیم رفیعی ظهر امروز در مراسم تجلیل از رتبه آوران  برتر کنکور اظهار کرد: دانش‌آموزان نخبه و تلاش‌گر افتخار آموزش و پرورش و الگویی برای سایر دانش‌آموزان جامعه هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که باید در استان زنجان بر روی آن کار شود برگرداندن اعتماد به نفس در دانش‌آموزان زنجانی است، اضافه کرد: برای ارتقای نتایج رتبه‌های کنکور استان به یک موج امید و تلاش نیازمند است که  برای ارتقای وضعیت کنکور در استان  باید تلاش کرد.

وی از تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان مناطق محروم استان زنجان در سال تحصیلی خبر داد و گفت: در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام می شود.

رفیعی با بیان اینکه تیم اجرایی قوی برای برنامه تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان تشکیل می‌شود، عنوان کرد: امید است با این تیم، وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان ارتقا پیدا کند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه دانش‌آموزان موفق باید معرفی شوند تا الگویی برای سایرین باشد، تصریح کرد: این معرفی زمینه ایجاد اعتماد به نفس در دانش‌آموزان را ایجاد می‌کند.

وی اضافه کرد: دانش‌آموزان امروز چهره‌های موفق و توانمند سال‌های آتی کشور و آینده‌سازان کشور و استان زنجان خواهند بود.

مسئول دستگاه تعلیم و تربیت استان در پایان سخنان خود خطاب به رتبه آوران برتر کنکور زنجان  اظهار داشت : فراموش نکنید که شما فرزند زنجان هستید و به زنجان عزیز خدمت کنید که بتوانید حق مادری زنجان را ادا کرده باشید .

به اشتراک بگذارید :