22 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۰۸:۳۱:۴۰
کد مطلب:  935186
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:
انتخابات دانش آموزی 50 درصد مدارس استان الکترونیکی برگزار می گردد

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از برگزاری الکترونیکی انتخابات دانش آموزی در 50 درصد مدارس شهر بندرعباس در ابتدای آبان ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان، موسی دادی زاده سرخائی در ستاد برنامه ریزی، پشتیبانی و نظارت برفعالیت های شورای دانش آموزی استان هرمزگان گفت: انتخابات شورای دانش آموزی مدارس در مسیر پرورش مسئولین نسل آینده و همچنین آموزش مشارکت پذیری دانش آموزان در تصمیمات مهم اجتماعی خواهد بود  که نتایج این تصمیم می تواند آینده  خود و دیگران را تحت تأثیر قرار دهد.

وی افزود: در سال جاری با چهار درصد رشد در تعداد مدارس، انتخابات همزمان در اول آبان ماه در سه هزار و 40 مدرسه سراسر استان برگزار خواهد شد.

دادی زاده ادامه داد: مطابق بخشنامه ارسالی وزارت، بصورت پایلوت در استان هرمزگان، انتخابات شورای دانش آموزی حداقل در 50 درصد مدارس شهرستان بندرعباس بصورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان بر اجرای مطلوب و اهمیت شمردن این انتخابات توسط مناطق مختلف اموزش و پرورش تأکید کرد و خاطر نشان ساخت: بازرسانی از اداره کل به مناطق استان برای بازدید از چگونگی اجرای انتخابات دانش آموزی استان اعزام خواهند شد

به اشتراک بگذارید :