23 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۱:۲۰:۵۶
کد مطلب:  936788
معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش هرمزگان:
فردای روشن جامعه در گرو توجه به نیازهای کودکان است

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به لزوم توجه به نیازهای کودکان گفت: مراسم ویژه روزجهانی کودک در مناطق مختلف استان هرمزگان برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان ، ایرج بیت اللهی در حاشیه مراسم ویژه هفته ملی و روزجهانی کودک که با حضور مسئولین دستگاههای ذیربط استانی در محل پارک غدیر بندرعباس برگزار گردید، ضمن تاکید بر اهمیت و برجسته سازی دوران کودکی  گفت: کودکان ارزشمندترین سرمایه هر جامعه هستند و رشد و بالندگی کودکان آینده ای روشن را برای جامعه رقم خواهد زد.

 

وی ادامه داد : تربیت و پرورش کودکانی توانمند و خلاق نیاز به برنامه ای دقیق و علمی دارد و این فرآیندی است متکی بر کار فکری مستمر ، کسب دانش نوین و افزایش همکاری و کسب مهارت های جدید برای پاسخگویی به نیازهای روز کودکان است.

 

بیت اللهی ضمن اشاره به اهداف برنامه های هفته ملی کودک افزود : هم افزایی فعالیت های دستگاهها و نهادهای متولی کودک و ایجاد فضای با نشاط با مشارکت کودکان و استفاده از ظرفیت های سازمان های فعال و خانواده ها و اولیای تربیتی بسیارمورد توجه است.

وی ضمن تاکید بر شعار " آینده را باید ساخت "  گفت : محقق شدن این شعار تنها با همسویی همه دستگاههای ذیربط  و نقش موثر مسئولان میسر می گردد.

 

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت : این برنامه در مرکز استان با همکاری کارشناسان ، مربیان مراکز پیش دبستانی ، مدیران ، معاونین و معلمان مدارس ناحیه یک و دو بندرعباس همراه با برگزاری برنامه های شاد و متنوع از جمله برپایی نمایشگاه ازآثار کودکان ، ایجاد غرفه های نقاشی ، سفالگری ، مشاوره و اجرای سرودهای دسته جمعی توسط کودکان با حضور نویسندگان و هنرمندان حوزه کودک و نوجوان با حضور مسئولین دستگاههای ذیربط استانی در شهرستان بندرعباس برگزار گردید.

 

گفتنی است : این برنامه همزمان با مرکز استان در همه ی مناطق برگزار گردید.

به اشتراک بگذارید :