13 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ ۱۳:۰۹:۵۹
کد مطلب:  962391
در بازدید استاندار ازمجتمع آموزشی مهرشهر مطرح شد:
افتتاح مجتمع آموزشی حیات طیبه تیرماه 99

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در گزارشی که به استاندارداد گفت: پیش بینی می شود مجتمع بزرگ آموزشی حیات طیبه ی مهرشهربیرجند تیرماه 99 به بهره برداری برسد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی صبح امروز در بازدید از مجتمع بزرگ آموزشی حیات طیبه ی مهرشهربیرجند، که با حضور استاندار خراسان جنوبی انجام شد، اظهار کرد: این پروژه ی ملی در زمینی به مساحت 10 هزار و 263 و زیربانی 6 هزار متر مربع احداث می شود که تاکنون برای احداث آن بیش از 14 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی، با بیان این که با بهره برداری از این مجتمع بزرگ آموزشی، 34 کلاس درس به فضای آموزشی استان اضافه می شود، تصریح کرد: این طرح در حال حاضر بیش از 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل نیازمند 11 میلیارد تومان دیگر می باشد که در صورت تأمین و تخصیص اعتبار پیش بینی می شود تیرماه 99 به بهره برداری برسد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی؛ اضافه کرد: کتاب خانه­ی مجزا، سالن آمفی تئاتر، سالن ورزشی برای تدریس درس تخصصی تربیت بدنی و آزمایشگاه از دیگر امکانات فرهنگی این مجتمع بزرگ آموزشی به شمار می رود.

محمد صادق معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی نیز در این آیین خواستار انجام پیگیری های لازم در راستای سرعت بخشی به تکمیل و تجهیز این مجتمع آموزشی و بهره برداری از آن شد.

به اشتراک بگذارید :