6 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ۰۷:۵۲:۳۳
کد مطلب:  996660
مدیر کل سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان نهضت سواد آموزی:
نظارت و ارزیابی عامل ارتقا کیفیت سواد آموزی است

مدیر کل سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان نهضت سواد آموزی در بازدید از برخی مراکز آموزشی سواد آموزی استان مرکزی گفت: نظارت و ارزیابی عامل ارتقا کیفیت سواد آموزی است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، «مهدی  نامجو منش» مدیر کل سنجش و ارزشیابی تحصیلی سازمان نهضت سواد آموزی، هدف از این بازدید را هدف بندی بازنگری فعالیت ها و اصلاح در صورت نیاز عنوان کرد.

نامجومنش در ادامه افزود: نظارت و ارزیابی نقش مهمی در فعالیت های سوادآموزی دارد به طوری که سوادآموزی بدون نظارت بی معنی است.

وی اظهار داشت: نظارت و ارزیابی عامل ارتقا کیفیت سواد آموزی است و نقش موثری در بهبود وضعیت آموزشی در مراکز سواد آموزی دارد.

وی در ابتدای این بازدیدها ضمن دیدار با مدیران آموزش و پرورش مناطق  آموزشی استان از زحمات ایشان  و همکاران سواد آموزی  در فرآیند جذب و شناسایی افراد بی سواد و تحقق حجم ابلاغی تقدیر و تشکر کرد.

 در ادامه میرزایی معاون سوادآموزی اداره کل اموزش و پرورش استان  نیز با تشکر از فعالیت های انجام شده در همه زمینه ها سواد آموزی، عملکرد مناطق استان را در جذب و شناسایی بسیار چشمگیر ارزیابی کرد.

وی گفت :کسب رتبه برتر استان مرکزی در حوزه ارزیابی شاخص های سواد آموزی  مرهون تلاش ها و حمایت های مدیران مناطق و همکاران پرتلاش حوزه سواد اموزی می باشد.

 نامجومنش دو روز مهمان  استان مرکزی بود و طی این دو روز ادارات سواد آموزی و مراکز آموزشی شهرستان های اراک و خمین بازدید بعمل  آورد.

 

 

به اشتراک بگذارید :