13 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ ۰۹:۳۲:۱۴
کد مطلب:  998823
در قالب کارگاه های پیشگیری رشد مدار آموزش و پرورش استان مرکزی روی داد:
یک هزار آموزگار مباحث سواد رسانه ای و پیشگیری رشد مدار را فرا گرفتند

معاون پرورشی و فرهنگی استان مرکزی از آموزش مباحث سواد رسانه ای و پیشگیری رشد مدار به یک هزار آموزگار دوره ابتدایی این استان در قالب کارگاه های پیشگیری رشد مدار آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، « معصومه انصاری» با اعلام این خبر افزود: در کارگاه های آموزشی پیشگیری رشد مدار مناطق 15 گانه آموزش و پرورش استان، حدود 1000نفر از فرهنگیان دوره ابتدایی مباحث سواد رسانه ای و پیشگیری رشد مدار را آموختند.

معاون پرورشی و فرهنگی استان مرکزی که در حاشیه برگزاری این کارگاه های آموزشی سخن می گفت، اظهار داشت: طرح تربیت مدرس پیشگیری رشد مدار با همکاری اداره کل دادگستری استان ویژه مربیان دوره ابتدایی در قالب  40 کلاس در مناطق استان مرکزی به صورت همزمان در حال اجرا می باشد.

وی افزود: در این کارگاه های آموزشی که به مدت 24ساعت برگزار گردید، به آموزش مفاهیم وعناصر ،سواد رسانه ای، مراحل رشد کودک، مهارت های زندگی پرداخته شد.

انصاری یادآور شد: امسال چهارمین سال برگزاری دوره های پیشگیری رشد مدار در مناطق 15 گانه آموزش و پرورش استان با همکاری اداره کل دادگستری است.

به اشتراک بگذارید :