13 رجب 1442

نام سازمان لینک سایت
معاونت پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی ورود به سایت
معاونت آموزش متوسطه ورود به سایت
معاونت تربیت بدنی و سلامت ورود به سایت
معاونت پرورشی ورود به سایت
معاونت سوادآموزی ورود به سایت
معاونت ابتدایی ورود به سایت
معاونت هماهنگی و اداره ارزیابی عملکرد ورود به سایت
آموزش و پرورش استثنایی ورود به سایت
هسته گزینش ورود به سایت
اداره انجمن اولیاء و مربیان ورود به سایت
فناوری اطلاعات ورود به سایت
اداره شاهد ورود به سایت
معاونت پشتیبانی ورود به سایت
امور بانوان ورود به سایت
اداره استعداد های درخشان ورود به سایت
اداره سنجش و ارزشیابی ورود به سایت
موردی جهت نمایش وجود ندارد.
بیانیه حفظ حریم خصوصی

به وب سایت اداره کل آموزش وپرورش استان مازندران  خوش آمدید. این اداره کل برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در این بیانیه در خصوص امنیت اطلاعات، محتوی وب سایت، پست الکترونیکی و اکانت ها به شرح مواردی می پردازیم:

امنیت اطلاعات :
ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می نماییم، اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد . برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم  ج هت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد.

محتوی تارنما:
به غیر از درج رویدادها و تازه ها و اطلاع رسانی های لازم، مخاطبین می توانند از طریق تورمجازی،‌دفترچه های راهنما، دستور العمل  و بخشنامه ها، فرم های ارزیابی و .... به محتوای سایت دسترسی پیدا کنند. اکثریت مطالب با نظارت  واحد روابط عمومی بر روی تارنما قرار می گیرد.

پست الکترونیک، سامانه های اتوماسیون اداری و دبیرخانه:
اطلاعات مورد نیازمتقاضیان به صورت تکمیل فرم الکترونیک و یا فرم دستی که در اختیار دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات قرار می گیرد این فرم ها پس از تأئید مدیر کل دستگاه به طور معمول نام کاربری و رمز ورود دراختیار اشخاص متقاضی قرار می گیرند.

پیوندها:
در این وب سایت و وب سایت های زیر مجموعه آن پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه ها و ارگان ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت آموزشی است، تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر وب سایت ما از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده وب سایت ما خارج می شود لذا کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد در این وب سایت ها نیز خارج از مسئولیت ما خواهد بود.
 

بیانیه توافق سطح خدمات

مقدمه

 

مراجعین محترم؛

بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات پورتال وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به آگاهی مراجعین محترم می رسد:

 • هدف از  توافقنامه سطح خدمت این است که به منظور ارائه با کیفیت خدمات ارائه شده توسط اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران برای خدمت گیرندگان مورد توافق قرار گیرد.
 • این بیانیه، سطح توافق دو جانبه در خصوص این خدمات، روش‌های نظارت و مسئولیت‌های اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران را در صورت لزوم مشخص می‌کند.

 

مسئولیت و تعهدات:

 

۱- این تارنما مجهز به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق مراجعه به بخش پرسش و پاسخ و یا بخش تماس با ما یا برای ثبت شکایات از طریق سامانه ثبت شکایت به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و۲۴ ساعت روز، دارا می باشد.

۲- حوزه پاسخگویی میز خدمت برای اطلاع و راهنمایی مراجعین از خدمت های الکترونیکی و غیرالکترونیکی راه اندازی گردیده است.

دستگاه در قبال شهروند متقاضی موارد زیر را انجام داده است:

 • قابلیت پذیرش درخواست و پیگیری الکترونیکی خدمات، در میز خدمت الکترونیکی Ekhedmat.mazand.medu.ir و پنجره واحد
 • قابلیت ارائه الکترونیکی کد رهگیری  منحصر به فرد به درخواست خدمت در لحظه پذیرش خدمت در Ekhedmat.mazand.medu.ir
 • قابلیت تعامل الکترونیکی با ارباب رجوع در مراحل مختلف خدمت در منوی میز خدمت در سامانه Ekhedmat.mazand.medu.ir
 • قابلیت ارائه پاسخ خدمت بصورت الکترونیکی به ارباب رجوع
 • دریافت نظر ارباب رجوع بصورت الکترونیکی

۳- به محض ثبت درخواست کد رهگیری و رمز برای درخواست کننده ایجاد می شود و از طریق ردیابی نامه در دبیرخانه میتوانند نسبت به پیگیری درخواست خود اقدام نمایند.

 1. تعهدات متقابل خدمت­گیرنده و دستگاه اجرایی
 • متقاضی دریافت این خدمت مکلف است تنها از طریق سامانه/ پست/ دفتر پیشخوان/ حضوری از این خدمت استفاده نماید.
 • در صورتیکه متقاضی در خارج از وقت تعیین شده برای دریافت خدمت به سامانه مراجعه نماید هیچ مسئولیتی به عهده این دستگاه نمی باشد.
 • این دستگاه متعهد می شود در صورت دریافت اطلاعات ارباب رجوع ، هیچ بخش اطلاعات شخصی را بدون اطلاع و اجازه ی قبلی با فرد یا موسسه دیگری در میان نخواهد گذاشت.
 • موارد مربوط به زمان انجام خدمت، تعداد مرتبه مراجعه حضوری متقاضی، نحوه دسترسی و زمان­های دسترسی به خدمت و کلیه جزئیات خدمت در سامانه Ekhedmat.mazand.medu.ir قرار داده شده است.

۴- این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس مراجعین گرامی می باشد. در صورت بروز هرگونه اشکال و نقض فنی اطلاع رسانی خواهد شد.

۵- در صورت تمایل برای بهبود کیفیت ارائه خدمات در این تارنما خواهشمند است در نظرسنجی تارنما اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران شرکت فرمایید

 

این توافقنامه تا  پایان سال تحصیلی 1400-99 اعتبار دارد.

نظرسنجی
 • میزان اثربخشی پیگیری و کیفیت خدمات در سامانه میزخدمت الکترونیک به چه صورت است؟
    
 • آیا از تارنمای آموزش و پرورش مازندران رضایت دارید؟